مجله زیبایی

با آرایش تابستانی مقاوم در برابر عرق عالی به نظر برسید

آرایش تابستانی

نکاتی که باید در آرایش تابستانی رعایت شود

روزهای گرم تابستان در راه هست. با آرایش تابستانی مقاوم در برابر عرق عالی به نظر برسید

ضمن لذت بردن از یک عصر گرم و طولانی، میتوانید آرایش خود را با جایگزین کردن محصولات آرایشی که به شما امکان میدهد علاوه بر زیبایی، ظاهری مقاوم در برابر تعریق داشته باشید تکمیل کنید.

پوست شما در روزهای گرم تابستان و آرایشی که انجام میدهید باید پایه مقاومی در برابر اشعه مضرآفتاب باشد به همین دلیل باید کرم روز شما دارای spf مناسب باشد.

برای محافظت از چشمها از آرایش با محصولات مقاوم در برابر تعریق استفاده کنید. برای مثال ریمل ها به گونه ای طراحی شده اند که در حین ورزش و پیاده روی در عین حال حجم دادن به مژه های شما ضدآب و ضدتعریق باشند.

این گونه ریمل ها در برابر تعریق و آب مقاوم بوده و گرمای شدید تابستان را تحمل می کنند.

سایه های زیبای مداد چشم همچنین در برابر لکه و آب مقاوم هستند. و مطمئنا روان نخواهند شد

با رژلب مقاوم در برابرعرق نیز ظاهر لب های خود را حفظ کنید. اگر رنگ های روشن را در تابستان ترجیح می دهید می توانید پوست یا لب های خود را با محصولات این اکشن جلوه ای زیبا ببخشید. این محصولات در حین ورزش و پیاده روی بسیار مناسب بوده و برای یک آرایش سبک و دلپذیر مناسب هستند.

درهیچ شرایطی از استفاده ضد آفتاب غافل نشوید.

استفاده از کرم ضدآفتاب در تمام فصول سال اهمیت بسزایی دارد. ولی در فصل تابستان بدلیل تابش مستقیم اشعه های مضر آفتاب مصرف کرم ضدآفتاب از اولویت بیشتری برخوردار میشود.

ضدآفتاب نوایج

کرم پودری را در تابستان انتخاب کنید که در برابر عرق، گرما و رطوبت مقاوم باشد.کرم پودر این اکشن دوان اوریفلیم (ضدآفتاب با spf40)

 

in action

علاوه بر ماندگاری تا ۳۰ ساعت، (بله درست استThe ONE Everlasting یک انتخاب عالی در روزهای گرم تابستان است زیرا با سطح رطوبت هوا، نیز مقاوم هست.) به مرطوب شدن پوست شما در هوای خشک کمک می کند.

کرم پودر اورلستینگ

اگر بدنبال یک کرم پودر سبک و در عین یک ضدآفتاب ملایم هستید می توانید از کرم های چند منظوره AZ استفاده کنید.

کرم چندمنظوره A-Z

این کرم با پوشش و زیرسازی سبک با بیش از ۱۰ مزیت برای پوست شما ارائه می شود.

رژگونه های پودری گزینه مناسب برای فصل گرما و تعریق نیستند. بنابراین بجای آن ها از استیک های حالت دهنده کرمی استفاده کنید.

در فصل تابستان از لوازم آرایش کمتری استفاده کنید.

با بالارفتن دمای هوا و تابش خورشید امکان چرب شدن پوست و خراب شدن آرایش بیشتر میشود. در این حالت تمام منافذ پوست بسته شده و احتمال جوش زدن افزایش می یابد.

بنابراین توصیه می شود از لوازم آرایش کمتری استفاده کنید. زیرا با بالارفتن دمای هوا مواد آرایشی بر روی پوست حرکت کرده و بهم ریخته میشوند. بهترین راه حل استفاده کمتر از لوازم آرایش هست.