مجله زیبایی

۵ محصول مراقبت از پوست که در هنگام خواب باعث زیبایی می شوند.

مراقبت از پوست در شب

۵ محصول مراقبت از پوست که در هنگام خواب تاثیر گذار بوده و باعث میشوند صبح ها خوب از خواب بیدار شوید و روز خوبی را شروع کنید.

زیبا شدن در موقع خواب شروع خوب یک روز را آسانتر میکند

۱. ماسک شب

اگر چه درمان های ۱۰ تا ۱۵ دقیقه ای برای پوست خوب هستند اما ماسک ها یکی از محصولاتی هستند که به پوست ما طراوت و شادابی می بخشند. از جمله این محصولات استفاده از ماسک شب شارژکننده هستند. این ماسک به لطف مواد تشکیل دهنده آن باعث تغذیه پوست می شود، آثار خستگی را از چهره پاک می کند  با محتوای اسید هیالورونیک موجود در آن پوست را صاف می کند و ظاهری آرام و شاداب به پوست می بخشد.

۲. مراقبت از مو

استفاده از رنگ مو، ابزار حالت دهنده مو ، باعث میشوند مو ضعیف و شکننده شوند.

از جمله محصولاتی که سبب میشوند موها درمان شده و جوان بمانند استفاده از سرم مو و روغن مو در طول هفته می باشند که به موها درخشندگی می بخشند وباعث تغذیه کافی مو می شوند.

۳. روغن مغذی صورت

پوست مستعد خشکی و پوسته شدن خیلی سریعتر در معرض پیری زودرس قرار می گیرند. بنابراین سعی کنید بعداز استفاده از سرم آبرسان پوست از چند قطره روغن پوست نوایج که ترکیبی منحصر بفرد هستند که در داخل کپسول های روغنی صورت جای دارند استفاده کنید که حاوی شش روغن اصلی مناسب پوست هستند و باعث سرزندگی و شادابی پوست شده و پوستی صاف تر و روشن تر برای شما به ارمغان می آورند.

۴. کرم شب

از بهترین روتین های مراقبت پوست در طول شب استفاده از کرم های کلاژن ساز و کرم شب هستند که باعث میشوند پوست در طول شب تغذیه کافی داشته باشد و صبح را با یک پوست عالی و صاف تر آغاز کنید. لازم به ذکر است که کرم های شب برای انواع پوست متفاوت بوده بنابراین سعی کنید براساس نوع پوست خود از کرم منحصر بفرد پوست خود استفاده کنید.

۵. کرم پا

آخرین مسئله و در واقع مسئله مهم مراقبت از پوست مراقبت از پاهای شماست. صورت ما تنها جایی نیست که از مراقبت شبانه بهره مند میشوند بلکه پاهای ما نیز نیاز به مراقبت ویژه دارند. استفاده از کرم پا را فراموش نکنید . میتوانید برای مراقبت بهتر و اثربخش تر از جوراب های مرطوب کننده بعداز استفاده از کرم های مراقبتی پا استفاده کنید.